ZÁPAS
ZÁPAS

TJ SOKOL KOSTICE vs FC Hustopeče

Kosticím, se v případě zisku 3 bodů, vyskytla šance předběhnout Novosedly "B" v tabulce a jíž by se tak úplně odpoutali ode dna Okresního přeboru. Jenže výkon který předvedli proti Hustopečím byl velice rozpačitý. Zejména obranná fáze Kostic selhala a jen díky několika výborným zákrokům Romana Vališe jsme nedostali více gólů. Po prvním poločase Kostičtí vedli 2:0 a většina přítomných očekávala poklidnou dohrávku a případné navýšení skóre. Poté ovšem Kostice začali kupit chybu za chybou a hosté otočili skóre i díky jasné penaltě na 2:3. Naši hoši i přes ne příliš oslnivý výkon zejména v druhé půli, se zakousli a nadechli se k tlaku, jenž nakonec v 91 minutě vyústil v penaltu, kterou s přehledem proměnil náš střelec Petr Darmovzal.

Doufejme, že kluci na zápas brzy zapomenou a budou pokračovat v předešlých výkonech.

Kostice 3-3 Hustopeče
branky: Matuška, Darmovzal 2