ZÁPAS
ZÁPAS

TJ SOKOL KOSTICE vs TJ Sokol Březí

Po skvělém vstupu do jarní části sezóny přišla ve třetím domácím zápase komplikace. Naši hráči se po celých 90´ nedokázali vyrovnat s tvrdou a dobře organizovanou defenzívou soupeře. Už v 15 minutě se po hrubé chybě obrany dostává do zakončení hostující hráč a nekompromisní střelou nedává našemu brankáři šanci. Naši hráči měli častěji míč na svých kopačkách, kde si i vytvořili dobré střelecké příležitosti, ale vynikající brankář hostí měl svůj den a prozatím naše šance likvidoval. V 82´ po sporné situaci dává Petr Darmovzal na 1:1. Naši borci chtěli vítězství strhnout na svoji stranu a zapoměli na obrannou činost, když v 87´inkasovali na konečných 1:2.

Jan David

trenér Kostic

Pro mě velké zklamání s předvedenou hrou a hlavně obranná činnost nefungovala hned od první minuty. Obrana není jen o obranné čtveřici, ale o defenzivě celého mužstva a to dnes nefungovalo. Příští zápas zajíždíme do Přibic, kde si budeme chtít ztracené body vzít zpět.